O nas

Nasza przygoda z firmą zaczęliśmy  się od  “Projekt pod nazwą Puzzelmania.pl” w 2019 .  Nasz projekt był  połączeniem pasji do puzzli, układanek, klocków jakie zabraliśmy we wspomnieniach z dzieciństwa!

W 2019 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmami zabawkarskimi i do teraz rozwijamy ją z powodzeniem. Zabawki  jakie promujemy w naszej ofercie to uznane marki na rynkach Europejskich , są w śród nich : Educo, Toys for Life, Miktoys, Dino ! 

Cechuje je wysoka jakość i precyzja wykonania o czym świadczą liczne  Certyfikaty jakie powinny posiadać zabawki , aby były bezpieczne dla naszych dzieci !  W tym < dyrektywę zabawki bezpiecznej 2009/48 / WE ,  EN71, ASTM, GB i, CE>.

Dzięki  doświadczeniu i pracy nad rynkiem jakie zdobyliśmy, nasz profil firmy ukierunkował się na zabawki edukacyjne oraz rozwój współpracy w ośrodkach edukacji dzieci- przedszkola, szkoła i inne😊

W 2023 podjęliśmy decyzje  o zmianie strony na www.toysedu.pl , która jest skierowana na nasz profil w którym chcemy się rozwijać !

Zabawa i Nauka to zawsze ciekawa forma rozwoju naszych dzieci !  Świat zabawy jaki prezentujemy w naszych układankach, klockach , puzzlach to dobrze dobrana kompozycja do rozwoju motorycznego , matematycznego czy kreatywnego naszych dzieci !

Poznaj nas bliżej i baw się razem z nami   

Zespół Toysedu

 

Kontakt do biura : biuro@toysedu.pl

Tel. +48 661559858

Contact with companies from the EU : office@toysedu.pl

 

Właściciel marki Toysedu :

RAVAKO Group

ul. Kłoczkowskiego 5/12 

80-180 Gdańsk   

NIP: PL5841556448

📧 biuro@ravakogroup.pl